Michał Anioła

- konferansjer, wodzirej, prezenter – komunikatywny, zaradny, odpowiedzialny – to tylko kilka z moich zalet. Jestem wiecznym optymistą, który uważa, że nie ma takiej sytuacji, której nie da się rozwiązać. Kreatywność i błyskotliwość to cechy, które przydają się codziennie, dlatego też staram się je pielęgnować i rozwijać. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy, a ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne pozwalają osiągnąć porozumienie w każdej sprawie. Świetnie dogaduję się z osobami dorosłymi z różnych warstw społecznych, a do tego szybko nawiązuję bardzo dobry kontakt z dziećmi, dzięki czemu pracuję z osobami w każdym wieku.

599
68

W całej Polsce poprowadziłem kilkadziesiąt pikników, festynów, imprez masowych, eventów firmowych, imprez integracyjnych, a także wydarzeń sportowych, licytacji, konferencji oraz bali sylwestrowych i wesel.

44

Na scenie czuję się jak ryba w wodzie

65

Oprócz pracy na scenie jestem trenerem piłki nożnej z licencją UEFA A w moim ukochanym klubie, gdzie mam przyjemność pracować z fantastycznymi chłopakami, którzy dają radość i energię do działania.

Facebook